Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę.

Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

Współpracuj z nami

Skorzystaj z naszego doświadczenia i rozwiń swoją działalność

Jetcost, firma założona w 2006 roku, jest jednym z głównych graczy w branży, oferując podróżnym dostęp do niezrównanej oferty lotów, hoteli, prywatnego zakwaterowania i wypożyczalni samochodów, a to wszystko dostępne w 17 językach, 38 krajach i ponad 80 domenach.

Wewnętrzny system do obsługi próśb o pomoc

Łączna liczba wniosków otrzymanych i rozpatrzonych w okresie od stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.: 0
Główne tematy: NIE DOTYCZY
Czas przetwarzania i rozwiązywania zgłoszeń: NIE DOTYCZY
Łączna liczba rozwiązanych zgłoszeń: NIE DOTYCZY

Chcesz zostać jednym z naszych partnerów biznesowych?

KLIKNIJ TERAZ, ABY DOŁĄCZYĆ!

 

Często zadawane pytania


Jak działa model handlowy Jetcost?

Nasz model handlowy różni się w zależności od produktu i rynku: wdrożenie zawsze podlega ocenie naszego zespołu. Po potwierdzeniu możliwości rozpoczęcia publikowania treści, udostępnimy również warunki handlowe i propozycje.


Jakie rozwiązania oferuje Jetcost potencjalnym partnerom?

Jetcost oferuje różne rodzaje produktów, aby umożliwić naszym partnerom osiągnięcie ich celów i celów strategicznych.

W Jetcost znajdziesz główny zestaw „podstawowych” ofert opartych na API, a także kilka opcji reklamowych, takich jak checkbox, exit-unit, inline i promobox dla tych, którzy są zainteresowani zwiększeniem widoczności i świadomości swojej marki. 

Ponadto oferujemy standardowe rozwiązania medialne (np. banery), z których można korzystać bezpośrednio lub za pośrednictwem partnerów i sieci medialnych. 


Jak oceniacie jakość partnera do publikacji w Jetcost?

Lubimy partnerów, którzy wyświetlają treści, które są łatwo dostępne dla naszych klientów końcowych, treści, które można natychmiast potwierdzić i są zgodne z tym, co zostało opublikowane. Partnerów, którzy oferują silne możliwości obsługi klienta. Partnerów, których kompleksowe doświadczenie użytkownika jest płynne. Partnerzy posiadający akredytację branżową. Dotyczy to nie tylko fazy wdrażania, ale będzie również ściśle monitorowane po aktywacji. 

Uważamy, że udokumentowana historia udanej współpracy z innymi firmami z branży turystycznej jest główną zieloną flagą dla potencjalnych partnerów. 


Jakie są wymagania techniczne dla integracji Jetcost?
 
Do głównej integracji potrzebujemy w pełni działającego interfejsu API wyszukiwania i zapytań wraz z odpowiednią dokumentacją, podczas gdy w przypadku innych rodzajów produktów reklamowych potrzebujemy różnych elementów w zależności od złożoności wybranego produktu (linki, obrazy, logo, teksty). 

Integracja nastąpi dopiero po osiągnięciu porozumienia między Jetcost a danym partnerem. Przed skontaktowaniem się z Tobą sprawdzimy jakość Twojej strony internetowej.

W zależności od konkretnej umowy handlowej, zastosowanie będą miały różne wymagania dotyczące raportowania. Jeśli partner jest włączony do modelu komercyjnego opartego na koszcie pozyskania, kluczowa jest zdolność do skutecznego raportowania w formacie zgodnym z naszymi wymaganiami.


Kto będzie wspierał moją firmę w Jetcost po wdrożeniu?

Zespół handlowy będzie Twoim głównym punktem kontaktowym: będzie współpracował z innymi obszarami naszej działalności (na przykład technologią), aby wspierać Cię w optymalizacji wydajności i zapewnić płynne działanie. Aby wspierać optymalizację działalności, prosimy partnerów o dostarczanie formatów raportów zgodnych z naszymi standardami. Zespół księgowy będzie zarządzał rozliczaniem rachunków w oparciu o konkretny model płatności. 

Subskrybuj za darmo, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje dotyczące podróży.
Kliknij przycisk Zezwalaj, gdy zostanie wyświetlony monit dotyczący powiadomień.